Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно использования факсимильного воспроизведения подписи при оформлении первичных документов, на основании которых осуществляется учет доходов, расходов и других показателей, связанных с определением объектов налогообложения

Государственная фискальная служба Украины
Письмо от 11.02.2016 № 2895/6/99-95-42-01-15

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.02.2016 р. N 2895/6/99-95-42-01-15

Державна фіскальна служба України розглянула лист [...] щодо використання факсимільного відтворення підпису при оформленні первинних документів, на підставі яких здійснюється облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування, і повідомляє таке.

Відповідно до п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу України для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту.

Опрос