Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении разъяснения [относительно проведения проверок контролирующими органами в части соблюдения требований нормативных документов, в том числе законов, постановлений, приказов, которые на момент проведения проверки утратили силу]

Государственная фискальная служба Украины
Письмо от 25.09.2015 № 8959/С/99-99-10-03-02-14

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.09.2015 р. N 8959/С/99-99-10-03-02-14

Про надання роз'яснення

Державна фіскальна служба України за результатами розгляду звернення щодо проведення перевірок контролюючими органами у частині дотримання вимог нормативних документів, у тому числі законів, постанов, наказів, які на момент проведення перевірки втратили чинність, повідомляє таке.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, здійснення контролю за платниками податків та зборів, їх права та обов'язки, повноваження і обов'язки посадових осіб контролюючих органів під час проведення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулюються Податковим кодексом України (далі - Кодекс).

Відповідно до пп. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 ПКУ платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених Кодексом та законами з питань митної справи.

Згідно із п. 36.1 ст. 36 Кодексу податковим обов'язком визнається обов'язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строк, визначені Кодексом, законами з питань митної справи.

Опрос