Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации комплексной отработки налоговых рисков по НДС

Государственная фискальная служба Украины
Порядок, Приказ от 05.09.2014 № 110
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2014 року N 110

Про організацію комплексного відпрацювання податкових ризиків з ПДВ

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказами Державної фіскальної служби України
від 17 жовтня 2014 року N 200,
від 2 грудня 2014 року N 340

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фіскальної служби України
 від 28 липня 2015 року N 543)

З метою забезпечення стабільного розвитку економіки, рівних та конкурентних умов ведення бізнесу, унеможливлення фіскального тиску та нівелювання податкових ризиків у діяльності сумлінних платників податків, вжиття профілактичних заходів щодо запобігання вчиненню правопорушень, належної координації роботи органів державної фіскальної служби з упередження необґрунтованого формування податкового кредиту у значних розмірах, керуючись Положенням про Державну фіскальну службу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року N 236, наказую:

1. Затвердити Рекомендований порядок взаємодії підрозділів ДФС при комплексному відпрацюванні податкових ризиків з податку на додану вартість (далі - Порядок), що додається, та Порядок взаємодії підрозділів при аналізі діяльності СГ (додаток).

2. Департаментам оподаткування юридичних осіб, доходів і зборів з фізичних осіб, податкового та митного аудиту, координаційно-моніторинговому, розвитку IT, правової роботи, організаційно-розпорядчому, Головному управлінню власної безпеки, Головному оперативному управлінню, Головному слідчому управлінню фінансових розслідувань забезпечити організацію роботи підпорядкованих структурних підрозділів територіальних органів ДФС щодо виконання вимог Порядку.

3. Департаментам оподаткування юридичних осіб, доходів і зборів з фізичних осіб, податкового та митного аудиту, координаційно-моніторинговому, розвитку IT, правової роботи, організаційно-розпорядчому, Головному оперативному управлінню, Головному слідчому управлінню фінансових розслідувань забезпечити за закріпленими напрямами роботи супроводження і узагальнення практики застосування та подальше удосконалення Порядку відповідно до компетенції.

4. Координаційно-моніторинговому департаменту забезпечити координацію роботи департаментів оподаткування юридичних осіб, доходів і зборів з фізичних осіб, правової роботи, податкового та митного аудиту в частині розробки алгоритмів формування реєстрів платників:

"Розподіл платників за категоріями уваги", у тому числі ризикові суб'єкти господарювання (переліки вигодонабувачів, вигодотранспортуючих, вигодоформуючих, а також ланцюги постачання);

"Платники ПДВ, які різко підвищують економічну активність".

5. Координаційно-моніторинговому департаменту забезпечити координацію роботи департаментів оподаткування юридичних осіб, доходів і зборів з фізичних осіб, податкового та митного аудиту, правової роботи, Головного оперативного управління щодо погодження та надання Департаменту розвитку IT заявки на створення програмного забезпечення для автоматичного формування Реєстрів платників, схем ухилення від оподаткування.

Опрос