Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно распространения валютного контроля на гарантийный платеж

Государственная фискальная служба Украины
Письмо от 06.01.2015 № 191/6/99-99-22-05-02-15

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.2015 р. N 191/6/99-99-22-05-02-15

Щодо розповсюдження валютного контролю на гарантійний платіж

Державна фіскальна служба України в межах компетенції розглянула лист <...> щодо розповсюдження валютного контролю на гарантійний платіж та повідомляє.

Порядок здійснення розрахунків, у тому числі за імпортними операціями, регулюється Законом України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (далі - Закон).

Так, відповідно до статті 2 Закону імпортні операції резидентів, які здійснюються на умовах відстрочення поставки, у разі, коли таке відстрочення перевищує 180 календарних днів з моменту здійснення авансового платежу або виставлення векселя на користь постачальника продукції (робіт, послуг), що імпортується, потребують висновку центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку.

Національний банк України має право запроваджувати на строк до шести місяців інші строки розрахунків, ніж ті, що визначені частиною першою статті 2.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос