Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Требований к рентгенотелевизионной инспекционно-досмотровой технике, которая используется для целей таможенного контроля и таможенного оформления

Государственная фискальная служба Украины
Приказ от 30.07.2015 № 555
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 липня 2015 року N 555

Про затвердження Вимог до рентгенотелевізійної інспекційно-доглядової техніки, що використовується для цілей митного контролю та митного оформлення

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фіскальної служби України
 від 21 квітня 2017 року N 287)

З метою впорядкування процедур використання, забезпечення та обліку рентгенотелевізійної інспекційно-доглядової техніки у митницях ДФС, враховуючи приписи статті 324 Митного кодексу України, наказую:

1. Затвердити Вимоги до рентгенотелевізійної інспекційно-доглядової техніки, що використовується для цілей митного контролю та митного оформлення (додаються).

2. Координаційно-моніторинговому департаменту (Мокляк М. В.) забезпечити внесення змін до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 N 168.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Лікарчука К. І.

 

Голова

Р. М. Насіров

 

Вимоги
до рентгенотелевізійної інспекційно-доглядової техніки, що використовується для цілей митного контролю та митного оформлення

Вступ

Державна фіскальна служба України відіграє важливу роль у регулюванні зовнішньої торгівлі країни. Основним завданням ДФС є забезпечення дотримання заходів митно-тарифного регулювання, а також створення умов, що сприяють прискоренню товарообігу через митний кордон. Значні зміни в зовнішній торгівлі, завдання, покладені Президентом та Урядом на ДФС, глобалізація економіки, можливість застосування сучасних інформаційних технологій спонукають ДФС до зміни процедур й правил проведення митного контролю виходячи з системи оцінки ризиків.

У сучасних умовах ДФС, з одного боку, повинна забезпечувати інтереси Держави в сфері зовнішньої торгівлі, протидіяти загрозам національній безпеці, а з іншого - створювати сприятливі умови для учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Опрос