Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно документального подтверждения операций по исполнению договоров подряда на территории АР Крым

Государственная фискальная служба Украины
Письмо от 24.04.2015 № 8702/6/99-99-19-02-02-15

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.04.2015 р. N 8702/6/99-99-19-02-02-15

ДФС розглянула лист щодо документального підтвердження операцій з виконання договорів підряду на території АР Крим і повідомляє.

Правовий режим на тимчасово окупованій території України визначений Законом України від 15 квітня 2014 року N 1207-VII "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", відповідно до ст. 1 якого тимчасово окупована територія України є невід'ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

Таким чином, платник податку, що здійснює діяльність на тимчасово окупованій території АР Крим, керується положеннями чинного законодавства України.

Пунктом 44.1 ст. 44 розділу II Податкового кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухобліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених зазначеними документами.

Опрос