Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Классификатор ГФС, таможен ГФС, их структурных подразделений, специализированных департаментов и органов ГФС по вопросам государственного таможенного дела

Государственная фискальная служба Украины
Приказ от 07.07.2015 № 471
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 липня 2015 року N 471

Про внесення змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державної фіскальної служби України
 від 20 листопада 2014 року N 315
згідно з
 наказом Державної фіскальної служби України
 від 3 серпня 2016 року N 679)

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України наказую:

1. Внести зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи (далі - Класифікатор), затвердженого наказом ДФС від 20.11.2014 N 315, згідно з додатком.

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС, митниць ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС забезпечити використання в роботі кодів, встановлених Класифікатором.

3. Керівникам митниць ДФС забезпечити розміщення цього наказу на інформаційних стендах в адміністративних приміщеннях митниць ДФС і приміщеннях, в яких розташовані підпорядковані їм підрозділи митного оформлення.

Термін - до 31.07.2015.

4. Департаменту розвитку ІТ (Кузнєцов П. С.) доопрацювати відповідне програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

Термін - до 31.07.2015.

5. Департаменту комунікацій забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Опрос