Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня тестовых заданий для проверки знаний агентов по таможенному оформлению (представителей таможенных брокеров)

Государственная фискальная служба Украины
Перечень, Приказ от 17.03.2015 № 185
Утратил силу

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 березня 2015 року N 185

Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фіскальної служби України
 від 18 вересня 2015 року N 720)

Відповідно до пункту 7 розділу IV Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів, затвердженого наказом Державної митної служби України від 18.08.2009 N 767, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.09.2009 за N 868/16884, наказую:

1. Затвердити Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів), що додається.

2. Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів (Войцещук А. Д.) забезпечити актуалізацію програмного забезпечення з перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів).

3. Департаменту комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Керівникам митниць ДФС довести до відома митних брокерів, що Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів) розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України в мережі Інтернет за адресою: www.sfs.gov.ua.

5. Координаційно-моніторинговому департаменту забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 N 168.

6. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 02.11.2013 N 743 "Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)".

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

М. В. Мокляк

 

Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

1.704.01.1 Статус уповноваженого економічного оператора надається підприємству митницею шляхом:

1. видачі сертифіката уповноваженого економічного оператора без включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

2. видачі ліцензії уповноваженого економічного оператора та включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

3. видачі свідоцтва уповноваженого економічного оператора та включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

Опрос