Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Операции по продаже земельного участка, полученного нерезидентом в наследство, облагаются налогом

Государственная фискальная служба Украины
Разъяснение от 09.09.2014

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

Операції з продажу земельної ділянки, отриманої нерезидентом у спадщину, оподатковуються

Яким чином оподатковується податком на доходи фізичних осіб дохід від продажу фізичною особою - нерезидентом нерухомого майна, отриманого у спадщину?

Відповідно до пп. 163.2.1 п. 163.2 ст. 163 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р. N 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - Кодекс) об'єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні.

При цьому, відповідно до пп. 164.2.4 п. 164.2 ст. 164 Кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями статей 172 - 173 цього Кодексу.

Порядок оподаткування операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна регламентується статтею 172 Кодексу.

Опрос