Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Военный сбор: какие доходы по гражданско-правовым договорам подлежат обложению военным сбором?

Государственная фискальная служба Украины
Разъяснение от 02.09.2014

МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ - ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС З ОБСЛУГОВУВАННЯ ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ

Військовий збір: які доходи за цивільно-правовими договорами підлягають оподаткуванню військовим збором?

МГУ Міндоходів - Центральний офіс з обслуговування великих платників нагадує, що виконання робіт, надання послуг фізичною особою може здійснюватись як на підставі трудового договору, так і на інших юридичних підставах, зокрема на підставі цивільно-правового договору.

Відповідно до підпункту 1.2 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України об'єктом оподаткування військовим збором є, зокрема, доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Тобто під об'єктом оподаткування військовим збором розуміється дохід, який нараховується (виплачується, надається) платнику податку у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Результатом цивільно-правового договору є факт виконання робіт (надання послуг).

Опрос