Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 300-летия со дня рождения Ивана Григоровича-Барского

Проект постановления Верховной Рады Украины от 16.11.2012 № 11431
Дата рассмотрения: 16.11.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського

У 2013 році виповнюється 300 років з дня народження видатного архітектора українського бароко Івана Григоровича Григоровича-Барського.

Враховуючи важливість постаті Івана Григоровича-Барського для формування українських архітектурних традицій, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення;

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Івана Григоровича-Барського та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 300-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 300-річчю з дня народження Івана Григоровича-Барського.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос