Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 90-летия Университета государственной налоговой службы Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 13.07.2012 № 10738
Дата рассмотрения: 12.07.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 90-річчя Університету державної податкової служби України

У 2011 році виповнилось 90 років з дня заснування Національного університету державної податкової служби України - провідному навчальному та науково-дослідному закладу в галузі економіки, фінансів та права в Україні, що впродовж десятиліть підготував понад 60 тис. фахівців, здійснив вагомі наукові розробки, здобув авторитет та визнання, у т. ч. за межами України.

Враховуючи важливе значення та вагомий внесок Національного університету державної податкової служби України у підготовку кваліфікованих кадрів, розвиток науки, розбудову економіки країни, підвищення інтелектуального та культурного рівня суспільства, Верховна Рада України постановляє:

1. Відзначити на державному рівні у жовтні 2012 року 90-річчя Національного університету державної податкової служби України.

2. Рекомендувати:

1) Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 90-річчя Національного університету державної податкової служби України;

у місячний термін розробити та затвердити план ювілейних заходів щодо відзначення 90-річчя Національного університету державної податкової служби України;

2) Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з 90-ю річницею Національного університету державної податкової служби України, організувати тематичні теле- та радіопередачі, присвячені цій річниці.

3. Державній податковій службі України, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України забезпечити організацію та проведення тематичних наукових конференцій, симпозіумів, виставок, семінарів, присвячених висвітленню історії розвитку та діяльності Національного університету державної податкової служби України, питанням вдосконалення економіко-фінансових відносин, боротьби з економічними злочинами.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос