Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Проблемы законодательного урегулирования деятельности современных видов финансовых пирамид, основанных на использовании информационных технологий и систем прямых продаж" (июль 2012 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.06.2012 № 10593
Дата рассмотрения: 17.04.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми законодавчого врегулювання діяльності сучасних видів фінансових пірамід, заснованих на використанні інформаційних технологій та систем прямих продажів"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у липні 2012 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Проблеми законодавчого врегулювання діяльності сучасних видів фінансових пірамід, заснованих на використанні інформаційних технологій та систем прямих продажів".

2. Кабінету Міністрів України до 1 червня 2012 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали щодо теми парламентських слухань, тиражованих для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відео трансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

6. апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос