Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия со дня рождения Андрианова Владимира Николаевича

Проект постановления Верховной Рады Украины от 06.06.2012 № 10565
Дата рассмотрения: 05.06.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 100-річчя з дня народження Андріанова Володимира Миколайовича

28 липня 2013 року виповнюється 100 років від дня народження видатного організатора суднобудівної галузі СРСР і УРСР, державного і громадського діяча, депутата Верховної Ради УРСР VI, VII, VIII скликань (1963 - 1975 рр.) Андріанова Володимира Миколайовича.

Враховуючи значний особистий внесок Андріанова Володимира Миколайовича у становлення та розвиток вітчизняної суднобудівної галузі, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження видатного організатора суднобудівної галузі Андріанова Володимира Миколайовича.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження видатного організатора суднобудівної галузі Андріанова Володимира Миколайовича;

у двотижневий термін після утворення Організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження видатного організатора суднобудівної галузі Андріанова Володимира Миколайовича, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і професійній діяльності Андріанова Володимира Миколайовича та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю з дня народження Андріанова Володимира Миколайовича.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

6. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

 

Опрос