Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О законодательном определении принципов предупреждения антропогенных изменений климата

Проект постановления Верховной Рады Украины от 29.05.2012 № 10537
Дата рассмотрения: 29.05.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про законодавче визначення засад запобігання антропогенним змінам клімату

Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

розробити та подати на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо основних засад державної політики у сферах регулювання негативного антропогенного впливу на клімат виключно з тих питань, які належать до повноважень Верховної Ради України та потребують врегулювання шляхом прийняття Закону України;

забезпечити розроблення і прийняття нормативно-правових актів, передбачених Національним планом заходів з реалізації положень Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, які не вимагають прийняття законів України, зокрема щодо: розроблення порядку організації та проведення моніторингу антропогенних викидів парникових газів, а також удосконалення порядку видачі дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та порядку ведення державного обліку об'єктів, що здійснюють викиди в атмосферне повітря, з урахуванням обсягу антропогенних викидів парникових газів;

вжити заходів щодо прискорення розгляду в Україні та прийняття остаточного рішення стосовно проектних пропозицій за економічними механізмами Кіотського протоколу, особливо тих, розгляд яких уже розпочато.

2. Відповідно до частини другої статті 95 Регламенту Верховної Ради України зняти з розгляду проект Закону України про регулювання у сфері енергозбереження (реєстр. N 7231), поданий народними депутатами України Мартиненком М. В., Шевчуком О. Б., Звягільським Ю. Л., як такий, що втратив актуальність внаслідок прийняття Податкового кодексу України та інших законодавчих актів.

3. Відповідно до частини другої статті 48 Регламенту Верховної Ради України визнати такою, що втратила чинність, постанову Верховної Ради України від 21 жовтня 2010 року N 2622-VI "Про прийняття за основу проекту Закону України про регулювання у сфері енергозбереження".

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос