Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия со дня рождения Сабрие Эреджеповой

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.05.2012 № 10438
Дата рассмотрения: 07.05.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової

У червня 2012 року виповнюється 100 років з дня народження Сабріє Ереджепової - видатної кримськотатарської народної співачки, заслуженої артистки Узбецької РСР.

Враховуючи визначний внесок співачки Сабріє Ереджепової у розвиток культури, вокального мистецтва та національного різноманіття України Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової;

у двотижневий термін після утворення Організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення. У плані заходів передбачити видання ювілейного компакт-диску із творчої спадщини Сабріє Ереджепової.

Здійснити заходи щодо перепоховання Сабріє Ереджепової з м. Ташкент (Узбекистан) на батьківщині - у м. Бахчисарай ( Україна).

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності кримськотатарської народної співачки Сабріє Ереджепової та сприяти висвітленню в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя з дня її народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю з дня народження Сабріє Ереджепової.

5. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

6. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН

Опрос