Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Предупреждение уничтожения историко-архитектурного наследия столицы Украины" (23 мая 2012 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.04.2012 № 10410
Дата рассмотрения: 26.04.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Запобігання нищенню історико-архітектурної спадщини столиці України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 23 травня 2012 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Запобігання нищенню історико-архітектурної спадщини столиці України".

2. Кабінету Міністрів України до 18 травня 2012 року підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту рекомендацій щодо захисту історичної частини Києва, заборони на забудову та знищення пам'яток історії та архітектури під виглядом реконструкції, а також визначити доповідачів із зазначеного питання. В тому числі підготувати проект спеціального закону, який встановить особливу охоронну процедуру збереження історичних пам'яток міста Києва.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект рекомендацій щодо захисту історичної частини Києва, заборони на забудову та знищення пам'яток історії та архітектури під виглядом реконструкції, а також визначити доповідачів із зазначеного питання

4. Київській міській державній адміністрації здійснити необхідні заходи та внести проект власних рекомендацій щодо захисту історичної частини Києва, заборони на забудову та знищення пам'яток історії та архітектури під виглядом реконструкції, а також надати докази непричетності КМДА до варварського знищення будинків на Андріївському Узвозі та визначити доповідачів із зазначеного питання.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання їх матеріалів видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос