Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О специальном докладе Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека "Состояние соблюдения и защиты прав моряков Украины"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 12.04.2012 № 10348
Дата рассмотрения: 12.04.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про спеціальну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Стан дотримання та захисту прав моряків України"

Заслухавши відповідно до частини третьої статті 18 Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (776/97-ВР) представлену Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Карпачовою Н. І. спеціальну доповідь "Стан дотримання та захисту прав моряків України", Верховна Рада України постановляє:

1. Взяти до відома представлену Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спеціальну доповідь "Стан дотримання та захисту прав моряків України".

2. Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, іншим органам державної влади та місцевого самоврядування вжити заходів з метою удосконалення національного законодавства та практичного забезпечення та захисту прав українських моряків відповідно до міжнародних стандартів.

3. Опублікувати в газеті "Голос України" текст виступу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини під час представлення спеціальної доповіді "Стан дотримання та захисту прав моряків України".

 

Голова Верховної Ради України

В. Литвин

Опрос