Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств нарушения Конституции Украины, Земельного кодекса Украины и законов Украины, принятия противоправных решений Киевским городским советом в период с 2007 по 2010 годы

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.04.2012 № 10327
Дата рассмотрения: 11.04.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України, Земельного кодексу України та законів України, прийняття протиправних рішень Київською міською радою в період з 2007 по 2010 роки

У зв'язку з чисельними фактами визнання незаконними в судовому порядку рішень Київської міської ради щодо розпорядження землями та майном територіальної громади міста Києва, прийнятих в період з 2007 по 2010 роки, встановленням судовими рішеннями порушень Конституції та законів України, відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України, Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України, Земельного кодексу України та законів України, прийняття протиправних рішень Київською міською радою в період з 2007 по 2010 роки (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Тимчасовій слідчій комісії розслідувати обставини порушення Конституції України, Земельного кодексу України та законів України, прийняття протиправних рішень Київської міської ради в період з 2007 по 2010 роки.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 5 народних депутатів України виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від дев'яносто народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України КУЛИКОВА Кирила Борисовича (фракція НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України ПЛОТНІКОВА Олексія Віталійовича (фракція Партії регіонів).

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

ЯВОРІВСЬКОГО Володимира Олександровича - фракція "Блок Юлії Тимошенко - Батьківщина";

БЕВЗА Валерія Ананійовича - фракція Комуністичної партії України;

- фракція Народної партії.

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - один місяць з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше сорока днів з дня прийняття цієї Постанови.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Литвин

Опрос