Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 80-летия со дня рождения Анатолия Борисовича Соловьяненко

Проект постановления Верховной Рады Украины от 30.03.2012 № 10289
Дата рассмотрения: 30.03.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 80-річчя з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка

У вересні 2012 року виповнюється 80 років з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка - всесвітньо відомого українського співака (тенора) та видатного громадського діяча.

Враховуючи значний внесок Анатолія Борисовича Солов'яненка у розвиток українського мистецтва, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 80-річчя з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка.

2. Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 80-річчя з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 80-річчя з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і творчій діяльності А. Солов'яненка та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 80-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 80-річчю з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України 

В. Литвин

Опрос