Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 120-летия со дня рождения Степана Иосиповича Тудора

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.03.2012 № 10276
Дата рассмотрения: 28.03.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора

У серпні 2012 року виповнюється 120 років з дня народження Степана Йосиповича Тудора - видатного письменника, публіциста, політичного діяча Галичини.

Враховуючи значний внесок Степана Йосиповича Тудора у розвиток української літератури та історії, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора.

2. Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 120-річчя з дня народження Степана Йосиповича Тудора, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і творчій діяльності С. Тудора та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 120-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 120-річчю з дня народження Степана Йосиповича Тудора.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. Литвин

Опрос