Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 110-летия со дня рождения Зои Гайдай

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.03.2012 № 10204
Дата рассмотрения: 15.03.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 110-річчя з дня народження Зої Гайдай

У червня 2012 року виповнюється 110 років з дня народження Зої Михайлівни Гайдай - видатної української оперної співачки, педагога, народної артистки СРСР.

Враховуючи визначний внесок оперної співачки і педагога Зої Гайдай у розвиток культури і вокального мистецтва України Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 110-річчя з дня народження Зої Гайдай.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 110-річчя з дня народження Зої Гайдай;

у двотижневий термін після утворення Організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 110-річчя з дня народження Зої Гайдай, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення. У плані заходів передбачити видання ювілейного компакт-диску із творчої спадщини Зої Гайдай.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності української оперної співачки Зої Гайдай та сприяти висвітленню в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 110-річчя з дня її народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 110-річчю з дня народження Зої Гайдай.

5. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос