Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 130-летия со дня рождения Кирилла Стеценко

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.03.2012 № 10201
Дата рассмотрения: 15.03.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 130-річчя з дня народження Кирила Стеценка

У травні 2012 року виповнюється 130 років з дня народження видатного композитора, диригента, педагога, подвижника національно-культурного та духовного відродження України Кирила Стеценка.

Враховуючи визначний особистий внесок Кирила Стеценка у світову музичну спадщину та духовне національне відродження, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 130-річчя з дня народження Кирила Стеценка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 130-річчя з дня народження Кирила Стеценка;

у двотижневий термін після утворення Організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 130-річчя з дня народження Кирила Стеценка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Кирила Стеценка та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 130-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 130-річчю з дня народження Кирила Стеценка.

5. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос