Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании Временной следственной комиссии для выяснения обстоятельств и расследования фактов, обнародованных народным депутатом Украины Забзалюком Р. Е. относительно получения народными депутатами Украины денежных средств за переход в другие депутатские фракции и группы в Верховной Раде Украины шестого созыва

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.03.2012 № 10156
Дата рассмотрения: 07.03.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії для з'ясування обставин та розслідування фактів, оприлюднених народним депутатом України Забзалюком Р. О. щодо отримання народними депутатами України коштів за перехід до інших депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України шостого скликання

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для з'ясування обставин та розслідування фактів, оприлюднених народним депутатом України Забзалюком Р. О. щодо отримання народними депутатами України коштів за перехід до інших депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України шостого скликання (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - з'ясування обставин та розслідування фактів, оприлюднених народним депутатом України Забзалюком Р. О. щодо отримання народними депутатами України коштів за перехід до інших депутатських фракцій і груп у Верховній Раді України шостого скликання та надання суспільству інформації з цього питання.

3. Встановити, що відповідно до частин другої і третьої статті 85 Регламенту Верховної Ради України до складу Тимчасової слідчої комісії депутатські фракції, депутатська група можуть запропонувати, пропорційно їх кількісному складу, таку кількість народних депутатів України:

- фракція Партії регіонів у Верховній Раді України - 3 чол.,

- фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" - 2 чол.,

- фракція Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" - 1 чол.,

- фракція Комуністичної партії України - 1 чол.,

- фракція Народної Партії у Верховній Раді України - 1 чол.,

- група "Реформи заради майбутнього" у Верховній Раді України - 1 чол.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Шустік Олену Юріївну (фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина"), заступником голови комісії обрати народного депутата України - В'язівського Володимира Михайловича (фракція Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона").

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

фракція Партії регіонів у Верховній Раді України:

-

фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина":

- Рябеку Олександра Григоровича;

фракція Комуністичної партії України:

-

фракція Народної Партії у Верховній Раді України:

-

група "Реформи заради майбутнього" у Верховній Раді України:

-

6. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатської групи.

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - 3 місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше двомісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос