Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 120-летия со дня рождения выдающегося польского писателя, художника Бруно Шульца

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.02.2012 № 10127
Дата рассмотрения: 28.02.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 120-річчя з дня народження видатного польського письменника, художника Бруно Шульца

У 2012 року виповнюється 120 років з дня народження та 70 років з дня смерті Бруно Шульца - всесвітньо відомого польського письменника, художника.

Враховуючи визначний особистий внесок Бруно Шульца у світову культуру XX ст. Верховна Рада України постановляє:

1. У 2012 році урочисто відзначити 120-річчя з дня народження Бруно Шульца, всесвітньо відомого письменника і художника.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Бруно Шульца;

у двотижневий термін з дня утворення Організаційного комітету розробити і затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 120-річчя з дня народження Бруно Шульца, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Бруно Шульца та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 120-річчя з дня народження Бруно Шульца.

4. Рекомендувати Міністерству закордонних справ України звернутись до уряду Республіка Польща щодо організації спільних українсько-польських заходів для відзначення 120-річчя з дня народження Бруно Шульца.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених відзначенню 120-річчя з дня народження Бруно Шульца.

6. Рекомендувати Міністерству культури України вивчити можливість створення літературно-меморіального музею у Дрогобичі, в будинку, де жив і працював Бруно Шульц.

7. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

В. ЛИТВИН

Опрос