Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О выполнении программ Глобального фонда для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией в Украине"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.04.2012 № 10121/П
Дата рассмотрения: 17.04.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні", реєстр. N 10121, поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я доопрацювати зазначений проект закону з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи, передбачивши при цьому необхідність доповнення законопроекту додатковими положеннями про внесення відповідних змін до законодавчих актів України, що регулюють відносини у сфері митної справи, спрямованими на забезпечення повноти правового врегулювання проблеми, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос