Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 800-летия города Тлумач Ивано-Франковской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.01.2012 № 9677
Дата рассмотрения: 11.01.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 800-річчя міста Тлумач Івано-Франківської області

У 2013 році виповнюється 800 років міста Тлумач Івано-Франківської області, одного з найдавніших населених пунктів України, перша письмова згадка про який знаходиться у Галицько-Волинському літописі.

Місто славне своїми історичними та культурними традиціями, а багаті поклади корисних копалин в його районі роблять його привабливим для залучення іноземних інвестицій.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Тлумач Івано-Франківської області та у зв'язку з його 600-річчям,

Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 800-річчя міста Тлумач Івано-Франківської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 800-річчя заснування міста Тлумач Івано-Франківської області;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 800-річчя міста Тлумач Івано-Франківської області.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення та радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 800-річчя міста Тлумач Івано-Франківської області.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 800-річчю міста Тлумач Івано-Франківської області;

Президії Національної академії наук України передбачити проведення відповідними академічними інститутами разом із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника науково-практичної конференції "Тлумач в історії України".

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос