Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приостановлении выселения общественных организаций национальных меньшинств Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.12.2011 № 9562
Дата рассмотрения: 05.12.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призупинення виселення громадських організацій національних меншин України

З метою захисту, забезпечення розвитку та збереження національної самобутності національних меншин, а також зважаючи на те, що сьогодні в Україні відбувається виселення громадських організацій національних меншин з орендованих ними приміщень, Верховна Рада України постановляє:

1. Органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування тимчасово до прийняття відповідних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України:

припинити прийняття рішень та призупинити виконання раніше прийнятих рішень про виселення громадських організацій національних меншин України з орендованих приміщень державної та комунальної власності;

не допускати безпідставного розірвання чи припинення договорів оренди з громадськими організаціями національних меншин України з орендованих приміщень, а також закріпити за ними переважне право на укладення договору оренди на новий строк.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України розробити нормативно-правові акти щодо пільгових умов оренди приміщень державної та комунальної власності громадськими організаціями національних меншин України.

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос