Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке плана экономии бюджетных средств

Проект постановления Верховной Рады Украины от 06.12.2011 № 9534
Дата рассмотрения: 06.12.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про підготовку плану економії бюджетних коштів

На виконання статті 3 Конституції України, згідно з якою людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю, та статті 48 Конституції України, відповідно до якої кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім'ї, з метою забезпечення державою соціального захисту незахищених верств населення Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України до 20 грудня 2011 року підготувати та затвердити План заходів щодо економії бюджетних коштів.

2. У Плані заходів щодо економії бюджетних коштів передбачити здійснення заходів щодо:

- зменшення бюджетних видатків на утримання органів державної влади, у тому числі на проведення ремонтів, придбання техніки, меблів, автомобілів, тощо;

- здійснення органами державної влади та іншими установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, видатків на своє утримання виключно у розмірах мінімально необхідних для здійснення своїх функцій та повноважень;

- заборони органам влади та бюджетним установам витрачати бюджетні кошти на придбання автомобілів, необґрунтоване придбання меблів та оргтехніки, а також здійснювати інші видатки, що перевищують мінімально необхідний рівень забезпечення діяльності таких органів влади та державних установ.

3. Кошти, зекономлені на утриманні органів державної влади, спрямовувати на забезпечення державою соціального захисту незахищених верств населення.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос