Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О внесении изменений в Закон Украины "О внесении изменений в Закон Украины "Об Общегосударственной программе реформирования и развития жилищно-коммунального хозяйства на 2009 - 2014 годы" (относительно включения отдельного мероприятия "капитальный ремонт, модернизация и замена лифтового оборудования")

Проект постановления Верховной Рады Украины от 20.02.2012 № 9457/П
Дата рассмотрения: 20.02.2012 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" (щодо включення окремого заходу "капітальний ремонт, модернізація та заміна ліфтового обладнання")

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" (щодо включення окремого заходу "капітальний ремонт, модернізація та заміна ліфтового обладнання") (реєстр. N 9457), поданий народними депутатами України В. Барановим, Е. Прутніком, В. Бондиком та іншими.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос