Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О заслушивании отчета Премьер-министра Украины Азарова Н. Я. по поводу подписания 18 октября 2011 года Договора о зоне свободной торговли в рамках Содружества Независимых Государств

Проект постановления Верховной Рады Украины от 31.10.2011 № 9366
Дата рассмотрения: 31.10.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заслуховування звіту Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. з приводу підписання 18 жовтня 2011 року Договору про зону вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав

З метою забезпечення прозорості діяльності органів державної влади, та отримання суспільством публічної інформації про зміст, передумови та прогнозовані наслідки прийняття Договору про зону вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав, підписаного від імені Уряду України Прем'єр-міністром України Азаровим М. Я. 18 жовтня 2011 року в м. Санкт-Петербург Російської Федерації, Верховна Рада України постановляє:

1. Заслухати у листопаді 2011 року на пленарному засіданні Верховної Ради України звіт Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. з приводу підписання Договору про зону вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав 18 жовтня 2011 року.

2. Зобов'язати Кабінет Міністрів України оприлюднити текст Договору про зону вільної торгівлі у рамках Співдружності Незалежних Держав, підписаного 18 жовтня 2011 року, та відповідних Додатків до нього.

3. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос