Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 80-летия со дня рождения выдающегося эстрадного певца Ю. И. Богатикова

Проект постановления Верховной Рады Украины от 22.09.2011 № 9205
Дата рассмотрения: 22.09.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 80-річчя з дня народження видатного естрадного співака Ю. Й. Богатикова

29 лютого 2012 року виповнюється 80 років від дня народження народного артиста СРСР і України, заслуженого діяча мистецтв Автономної Республіки Крим, кавалера ордена України "За заслуги " усіх трьох ступенів, повного кавалера орденів "Шахтарської слави", ордена "Дружби" Російської Федерації - Юрія Йосиповича Богатикова.

Його творчість, як співака, була відома далеко за межами України і Росії: він успішно гастролював в Венесуелі, Італії, Китаї, Кореї, Німеччині, Перу, Польщі, Угорщині, Франції та інших країнах світу.

Враховуючи великий особистий внесок Ю. Й. Богатикова у розвиток радянської та української культури, у справу виховання молоді на принципах патріотизму, справедливості, гуманізму та любові до Батьківщини, Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, Донецькій, Луганській та Харківській обласним державним адміністраціям урочисто відзначити 80-річчя від дня народження видатного співака Ю. Й. Богатикова, передбачивши проведення урочистих зборів представників громадських та мистецьких організацій.

2. Рекомендувати Міністерству культури України у зв'язку із 80-річчям Ю. Й. Богатикова провести урочисте засідання за участю представників громадських та мистецьких організацій на державному рівні.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити підготовку та трансляцію телевізійних і радіопередач про творчість Ю. Й. Богатикова та висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку із 80-річчям Ю. Й. Богатикова.

4. Кабінету Міністрів України передбачити виділення необхідних коштів на проведення зазначених заходів.

5. Постанова набирає чинності з моменту опублікування.

6. Контроль за виконання цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

 

Голова Верховної Ради
України
 

В. ЛИТВИН 

Опрос