Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 100-летия со дня рождения выдающегося украинского писателя Лауреата Национальной премии имени Тараса Шевченко Цюпы Ивана Антоновича

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.07.2011 № 8768
Дата рассмотрения: 07.07.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 100-річчя з дня народження видатного українського письменника Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Цюпи Івана Антоновича

29 жовтня 2011 року виповнюється 100 років від дня народження видатного українського письменника Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Цюпи Івана Антоновича.

Враховуючи визначний особистий внесок Івана Цюпи у розвиток і збагачення української культури та літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження видатного українського письменника Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Цюпи Івана Антоновича.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження видатного українського письменника Цюпи Івана Антоновича;

у двотижневий термін після утворення Організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження видатного українського письменника Цюпи Івана Антоновича, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості Івана Цюпи та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя з дня його народження.

4. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

5. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос