Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты" (относительно совершенствования правового регулирования обеспечения реализации жилищных прав жильцов общежитий)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.07.2011 № 8678/П
Дата рассмотрения: 05.07.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів" (щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів" (щодо вдосконалення правового регулювання забезпечення реалізації житлових права мешканців гуртожитків) (реєстр. N 8678 від 15.06.2011 р.), внесений народними депутатами України І. В. Лисовим, М. І. Деркачем, З. В. Шкутяком, В. Й. Матчуком, Є. В. Волинцем, С. Ф. Майбородою.

2.. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики доопрацювати зазначений законопроект із урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос