Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 60-летия Украинского Совета Мира

Проект постановления Верховной Рады Украины от 01.06.2011 № 8604
Дата рассмотрения: 01.06.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 60-річчя Української Ради Миру

У вересні 2011 року виповнюється 60 років з дня заснування Української Ради Миру (при заснуванні - Український республіканський комітет захисту миру), однієї з найстаріших усеукраїнських громадських організацій.

Своєю діяльністю Українська Рада Миру вносить вагомий вклад у формування і проведення зовнішньополітичного курсу України, об'єднання зусиль громадськості, спрямованих на утвердження її авторитету як миролюбної, без'ядерної, позаблокової держави, духовне згуртування суспільства, виховання молоді в дусі патріотизму.

За роки свого існування Українська Рада Миру стала відомою у світі миротворчою організацією. Її діяльність неодноразово вшановувалася відзнаками Всесвітньої Ради Миру, ООН, ЮНЕСКО та інших авторитетних міжнародних організацій.

Верховна Рада України постановляє:

1. Підтримати пропозицію Української Ради Миру про відзначення у вересні 2011 року на державному рівні 60-річчя з дня заснування Української Ради Миру.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

- у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови затвердити план заходів щодо відзначення 60-річчя Української Ради Миру, а також вирішити в установленому порядку питання, пов'язані з організаційним, матеріально-технічним, фінансовим та іншим забезпеченням цих заходів;

- розглянути питання про включення Української Ради Миру до переліку всеукраїнських громадських організацій, яким держава надає матеріальну допомогу згідно зі статтею 8 Закону України "Про об'єднання громадян".

- разом із Київською міською державною адміністрацією розглянути та врегулювати питання щодо розміщення Української Ради Миру в м. Києві.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення організувати цикли тематичних теле- і радіопередач щодо історії та видатних діячів Української Ради Миру, а також заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 60-річчя Української Ради Миру.

4. Запропонувати:

Національному банку України:

Виготовити та ввести в обіг ювілейні монети, присвячені 60-річчю Української Ради Миру

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серії поштових марок і конвертів, присвячених 60-річчю Української Ради Миру.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України у закордонних справах.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

  

Голова Верховної Ради України

Опрос