Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Этнонациональная политика Украины: достижения и перспективы" (19 октября 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.05.2011 № 8546
Дата рассмотрения: 19.05.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 19 жовтня 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи".

2. Кабінету Міністрів України до 19 вересня 2011 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" здійснити організаційні заходи щодо забезпечення проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань.

4. Запросити для участі у парламентських слуханнях керівників і представників всеукраїнських громадських організацій національних меншин України, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та наукових установ.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування, а також видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос