Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О внесении изменений в подраздел 2 раздела XX "Переходных положений" Налогового кодекса Украины (относительно освобождения от обложения налогом на добавленную стоимость поставки оборудования для оснащения аэропортов городов, принимающих чемпионат)"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 16.06.2011 № 8278/П
Дата рассмотрения: 16.06.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX "Перехідних положень" Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість постачання обладнання для оснащення аеропортів міст, приймаючих чемпіонат)"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX "Перехідних положень" Податкового кодексу України (щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість постачання обладнання для оснащення аеропортів міст, приймаючих чемпіонат)" (реєстр. N 8278), поданий народними депутатами України Зацом О. В. та Пінчуком А. П.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
В. ЛИТВИН
 

Опрос