Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Современное состояние общественной морали в Украине, проблемы и перспективы, и состояние соблюдения законодательства в этой сфере" (октябрь 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.03.2011 № 8264
Дата рассмотрения: 18.03.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері"

У зв'язку з різким зниженням загальнолюдської культури, нехтуванням етичними нормами, збільшенням загальнодоступної для перегляду продукції, що негативно впливає на суспільну мораль, з метою недопущення моральної та духовної деградації суспільства, на виконання Конституції України, Закону України "Про національну безпеку", Основ законодавства про культуру і Закону України "Про захист суспільної моралі" Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у жовтні 2011 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему "Сучасне становище суспільної моралі в Україні, проблеми і перспективи, та стан дотримання законодавства в цій сфері".

2. Кабінету Міністрів України до 15 вересня 2011 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань і конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначених питань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

4. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

5. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити відповідне матеріально-технічне забезпечення та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос