Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Украинская кинематография: состояние, проблемы, перспективы развития" (6 апреля 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.02.2011 № 8168
Дата рассмотрения: 28.02.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Українська кінематографія: стан, проблеми, перспективи розвитку"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 6 квітня 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Українська кінематографія: стан, проблеми, перспективи розвитку"

2. Кабінету Міністрів України до 20 березня 2011 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначених питань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності з залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, фахівців у галузі кінематографії здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, установ та організацій, що здійснюють виробництво й розповсюдження фільмів, громадських організацій, експертів.

5. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України здійснити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Парламентським видавництвом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос