Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О внесении изменений в Закон Украины "Об увековечении Победы в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов" (относительно порядка официального использования копий Знамени Победы)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.03.2011 № 8157/П
Дата рассмотрения: 18.03.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)

Верховна Рада України постановляє:

1. Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги) (реєстр. N 8157), поданий народними депутатами України Царьковим Є. І., Цибенком П. С., Кузьмуком О. І. та Гриневецьким С. Р., прийняти за основу.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос