Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Реформирование трудового законодательства Украины" (15 июня 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 17.02.2011 № 8124
Дата рассмотрения: 17.02.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Реформування трудового законодавства України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 15 червня 2011 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Реформування трудового законодавства України".

2. Кабінету Міністрів України до 15 травня 2011 року підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання їх матеріалів видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос