Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Поиск путей к избежанию угрозы национальной экономической безопасности Украины, созданной вследствие наращивания Украиной государственных долговых обязательств" (4 мая 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 07.02.2011 № 8082
Дата рассмотрения: 07.02.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Пошук шляхів до уникнення загрози національній економічній безпеці України, створеної внаслідок нарощування Україною державних боргових зобов'язань" (4 травня 2011 року)

З метою захисту народу України від нарощування для нинішнього та прийдешніх поколінь державних боргових зобов'язань, темпи зростання яких неадекватні розвитку економіки країни, та необхідністю захисту фінансової незалежності країни, Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 4 травня 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Пошук шляхів до уникнення загрози національній економічній безпеці України, створеної внаслідок нарощування Україною державних боргових зобов'язань".

2. Кабінету Міністрів України до 1 квітня 2011 року підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань бюджету відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України":

- здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій;

- запросити для участі у парламентських слуханнях членів Уряду України, Голову Національного банку України, представників центральних органів виконавчої влади, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ, асоціацій та їх об'єднань.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та оприлюднення стенограми цих парламентських слухань та тексту їхніх Рекомендацій на офіційному веб-сайті Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

В. Литвин

Опрос