Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Конституционные основы украинского языка и целостность государства" (4 мая 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 01.02.2011 № 8046
Дата рассмотрения: 01.02.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Конституційні засади української мови та цілісність держави"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 4 травня 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Конституційні засади української мови та цілісність держави".

2. Кабінету Міністрів України до 1 квітня 2011 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" здійснити організаційні заходи щодо забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Національній радіокомпанії України та Національній телекомпанії України за участю Інформаційного управління апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України та на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України.

5. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос