Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О готовности Министерства внутренних дел Украины, Службы безопасности Украины, Генеральной прокуратуры Украины и Министерства чрезвычайных ситуаций Украины к противодействию угрозам экстремизма и терроризма в Украине" (март 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 27.01.2011 № 8026
Дата рассмотрения: 27.01.2011 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ  

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про готовність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України до протидії загрозам екстремізму та тероризму в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у березні 2011 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання "Про готовність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України до протидії загрозам екстремізму та тероризму в Україні".

2. Міністерству внутрішніх справ України, Службі безпеки України, Генеральній прокуратурі України та Міністерству надзвичайних ситуацій України визначити доповідачів та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

4. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити відповідне матеріально-технічне забезпечення, стенографування та висвітлення проведення парламентських слухань у засобах масової інформації, видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН  

України

____________

Опрос