Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Состояние проведения пенсионной реформы и пути ее совершенствования" (16 февраля 2011 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.12.2010 № 7387-1
Дата рассмотрения: 14.12.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 16 лютого 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стан проведення пенсійної реформи та шляхи її вдосконалення".

2. Кабінету Міністрів України до 17 січня 2011 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів за участю комітетів з питань фінансів і банківської діяльності, з питань соціальної політики та праці, з питань охорони здоров'я внести проект рекомендацій парламентських слухань та здійснити необхідні заходи з організації і методичного забезпечення їх проведення.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос