Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении моратория на выселение музеев с территории Национального Киево-Печерского историко-культурного заповедника

Проект постановления Верховной Рады Украины от 18.11.2010 № 7381
Дата рассмотрения: 18.11.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про запровадження мораторію на виселення музеїв з території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 12 жовтня 2010 року N 1981-р утворив робочу групу з питань виселення з території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з його статутною діяльністю. Робоча група, зокрема, вирішила виселити з території Заповідника музеї.

Зважаючи на те, що діяльність у галузі музейної справи є однією з профільних для історико-культурного заповідника, а отже, є пов'язаною з його статутною діяльністю, Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України, Міністерству культури і туризму України припинити прийняття рішень та призупинити виконання раніше прийнятих рішень про виселення музеїв із займаних ними на законних підставах приміщень на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України в установленому законодавством порядку визначити перелік суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з статутною діяльністю Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, і які підлягають виселенню з його території.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос