Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Проблемы социальной защиты женщин в условиях реформ в Украине: путь шоковой терапии или последовательного развития"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.10.2010 № 7296
Дата рассмотрения: 26.10.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Проблеми соціального захисту жінок в умовах реформ в Україні: шлях шокової терапії чи послідовного розвитку"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 15 грудня 2010 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Проблеми соціального захисту жінок в умовах реформ в Україні: шлях шокової терапії чи послідовного розвитку".

2. Кабінету Міністрів України підготувати та подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань для їх вручення народним депутатам України.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин внести проект рекомендацій парламентських слухань та здійснити необхідні заходи з організації і методичного забезпечення їх проведення.

4. Управлінню справами апарату Верховної Ради України здійснити відповідне матеріально-технічне забезпечення, стенографування та висвітлення проведення парламентських слухань у засобах масової інформації, видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос