Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменения в статью 1 Закона Украины "О структуре, полномочиях и особенностях правового и экономического режима имущественного комплекса Национального производственно-аграрного объединения "Массандра"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.11.2010 № 7285/П
Дата рассмотрения: 19.11.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про структуру, повноваження та особливості правового і економічного режиму майнового комплексу Національного виробничо-аграрного об'єднання "Масандра"

Верховна рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про структуру, повноваження та особливості правового і економічного режиму майнового комплексу Національного виробничо-аграрного об'єднання "Масандра", реєстр. N 7285 від 22.10.2010 р., поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань агарної політики та земельних відносин доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

  

Голова Верховної Ради України 

В. ЛИТВИН 

Опрос