Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования обстоятельств и причин злоупотреблений на рынке корпоративных облигаций

Проект постановления Верховной Рады Украины от 30.09.2010 № 7182
Дата рассмотрения: 30.09.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин зловживань на ринку корпоративних облігацій

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин зловживань на ринку корпоративних облігацій (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Тимчасовій слідчій комісії розслідувати обставини та причини невиконання окремими вітчизняними емітентами корпоративних облігацій зобов'язань перед недержавними пенсійними та інвестиційними фондами, банківськими установами щодо погашення своїх облігацій, а також умисного доведення деяких суб'єктів господарської діяльності до банкрутства та виведення залучених коштів через пов'язаних юридичних осіб, що призвело до значних негативних соціально-економічних наслідків.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить п'ять народних депутатів України, виходячи із забезпечення принципу пропорційного представництва депутатських фракцій, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Каракая Юрія Васильовича (фракція Партії регіонів), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України _______________ (фракція __________).

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

Павленка Сергія Григоровича - фракція "Блок Литвина";

_ ___________ - фракція Комуністичної партії України;

_ ___________ - фракція "Блок Юлії Тимошенко".

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - шість місяців з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше шестимісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова
Верховної Ради України

 
В. М. Литвин

Опрос