Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона о внесении изменения в раздел II "Заключительные положения" Закона Украины "О внесении изменения в пункт 1 раздела XI "Заключительные положения" Закона Украины "О безопасности и качестве пищевых продуктов" относительно реализации на агропродовольственных рынках продукции домашнего производства и подворного забоя"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 12.11.2010 № 7136/П
Дата рассмотрения: 12.11.2010 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону про внесення зміни до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення зміни до пункту 1 розділу XI "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону про внесення зміни до розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення зміни до пункту 1 розділу XI "Прикінцеві положення" Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо реалізації на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою" (реєстр. N 7136), поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос